10 důvodů, proč vedoucí pracovníci plánují masáž

V tomto moderním technologickém světě stále považuje stále mnoho profesionálních pracovníků a zaměstnanců masáže jako luxusní nebo zbytečný předmět a mají pocit, jako by zkazili svůj čas a peníze tím, že si objednají masáž těla, ať už se jedná o 30minutovou nebo jednohodinovou relaci. Nicméně, někteří podnikatelé a zaměstnanci začínají hledat masáž jako svoji denní životní nutnost, jako je zdravá výživa a cvičení. Masáž je jen dalším nástrojem, jak udržet vaše tělo zdravé a fit jako jóga. Existuje mnoho duševních a fyzických výhod masáže. Jako výsledek, spousta vedoucích pracovníků přeměňuje jejich pohled na masáž. Začínají zvažovat masáž jako základní součást jejich pravidelné rutiny, která jim pomáhá vykonávat svou práci nejlépe. Zde je deset nejlepších důvodů, proč vedoucí pracovníci musí naplánovat masáž. 

Důvody k naplánování masáže s odborníky:

1. Poskytuje mnoho tělesných a duševních výhod

Hlavním důvodem pro mnoho podnikatelů, kteří se rozhodnou pro profesionální masážní centrum, je, že masáž snižuje pracovní stres, úzkost a mnoho zdravotních problémů. Kromě toho můžete získat mnoho výhod z masáže často. Ujistěte se, že máte pravidelně pravidelný program s nejlepším lázeňským centrem, abyste se uvolnili a ulehčili život shonu.

2. Může pomoci inovačním a kreativním nápadům

V současné době je podnikatelský svět hektický kvůli silné konkurenci na trhu. Proto lidé potřebují určitý čas na to, aby uvolnili svou mysl, místo aby mysleli nepřetržitě. To jim pomáhá vyřešit problém nalezením správného řešení. Zatímco získáváte masáž, vaše mysl se stává svobodou a budete moci přemýšlet čerstvě jako nové a tvůrčí myšlenky přicházející z vaší mysli. Masáž umožňuje manažerům uklidnit se, aby si mysleli lépe a jasněji, aby mohli přinášet nejlepší řešení pro složité problémy.

3. Pomáhá eliminovat napětí a bolesti svalů

Podle studie se masáž ukázala jako lepší léčba svalové hmoty snížení napětí a bolesti. Dokonce i některé studie také zjistily, že získání masáže může podporovat lidi s poruchami trávení, úzkostí, bolestmi kloubů, bolestmi dolní části zad a bolestmi hlavy. Uvažující vedoucí pracovníci sedí v křesle dlouhé hodiny, takže trpí bolesti zad a krku.Léčebná masáž je proto nezbytná pro to, aby se cítili mnohem lépe, mysleli kladně a pracovali produktivním způsobem.

4. hraje důležitou roli při snižování úzkosti a stresu

Většina onemocnění a související komplikace v současné době přináší úzkost. Masáž byla prokázána, že snižuje úroveň úzkosti a stresu, které jste trpěli každodenní rutinou. Pokud máte masáž častěji, snižuje kortizol (hlavní stresový hormon). Tento hormon je přímo spojen s různými zdravotními problémy. Nepotřebujete však hodinovou masáž pro snížení hladiny hormonu. Patnáctiminutová masáž v týdnu stačí ke snížení stresového systému. Jako vedoucí pracovník, můžete naplánovat masáž buď jednou týdně nebo každých 10 dní. Pokud jste trpěl vyšší úroveň stresu a poté masáž dvakrát týdně. Pomáhá vám více se soustředit na vaši práci a udržet klid k tomu, abyste mohli budovat dobré zdravé fyzické a duševní zdraví těla. Kromě toho podporuje vaši perspektivu a jasnost.

5. Může pomoci zlepšit svou produktivitu

Po mnoho let mnoho lidí věří, že masáž by poskytuje větší inteligenci a produktivitu. Proto mnoho firem a podniků plánuje poskytnout masáže na pracovišti svým zaměstnancům, jako jsou vedoucí pracovníci, aby byli dobří. Dnes, firemní společnosti naplánují čas s masérem  a nabízejí masáž pro své zaměstnance, aby efektivně pracovali.

6. Zlepšuje imunitní systém těla

V nedávném výzkumu může masáž také pomoci posílit imunitní systém. S pravidelnou masáží se zvyšuje aktivita těla, která bojuje proti virům a bakteriím.

 7. Masáž vám pomůže zlepšit spánek

Podle studie mohou lidé, kteří pravidelně si dopřávají masáž, ztráví více času v hlubokém spánku a příští ráno dělají svou práci lépe než ostatní. Takže zkuste plánovat masáž v nejlepším salonu při cestě domů z práce. Pomůže vám se uvolnit, zmírnit stres a restartovat vaši mysl, abyste mohli v klidu dostat zdravý spánek a jste připraveni na to, abyste se příštího rána vypořádali s každým.

 8. Velmi prospěšné pro bolesti dolní části zad

Masáž řeší spoustu muskuloskeletálních problémů a je velmi příznivá pro bolesti dolní části zad. V určitém okamžiku většina obchodních manažerů trpí bolesti v zádech, protože sedí dlouho u stolu. To znamená, že dává více peněz na tradiční léčebné postupy a ztrácí koncentraci v práci. Abyste to překonali, zkuste často chodit na masáž, která může pomoci zmírnit bolesti v dolní části zad.

 9. Snižuje účinky dlouhodobé jízdy a stolování

Vedoucí pracovníci zaznamenávají bolesti hlavně kvůli dvěma faktorům, jako je dlouhé hodinové pracovní sedění a řízení. Obvykle je to jejich rutinní práce, protože potřebují pracovat v systému nebo za volantem. To způsobuje, že jejich svaly na ramenou, svaly horní a dolní části zad se stanou ochablejší a ztuhlé. Musíte tedy pravidelně cvičit a chodit na masáž, abyste se této bolesti zbavili.

 10. Pomáhá vám dobře se připravovat na setkání a události

Většina z vás dnes a denně masáže nevyužíváte, ale pokud se chcete zúčastnit událostí, jako jsou maratony, musíte mít masérskou službu. Pomáhá vám dobře v událostech a dosáhnout lepšího výsledku. Také snižuje svalové napětí a bolestivost. Navíc udržuje vaše klouby pružné a pohyblivé.

Najděte správné masážní centrum, abyste měli masáž: Jakmile se rozhodnete udělat masáž, další důležitou věcí je, abyste si našli správné místo, které potřebujete k masáži. V okolí najdete spoustu masážních center, ale ne všechny vám nabízejí kvalitní a správné masérské služby. Proto si musíte vybrat správné místo, kde si můžete vychutnat vysoký standard masérské služby, která je pro vás výhodné z hlediska hodnoty za vaše peníze a čas. Mezi obrovským množstvím lázeňských středisek, výběr jednoho z nich je náročný úkol, ale můžete se zeptat na nějaké doporučení od svých přátel, nebo dokonce si můžete prozkoumat na internetu.

 Poskytujeme nejlepší thajské masáže v Praze 2 v Masaz4You. Pokud trpíte stresem, úzkostí, vysokým nebo nízkým krevním tlakem, bolestmi zad, hrubou kůží obraťte se na Masaz4You. Poskytujeme nejlepší thajské masáže s atraktivní slevou a 100% zárukou spokojenosti.

 Masaz4You

+420 776 252 560

 info@masaz4you.cz

 Hotel Ankora – 2. patro

Kateřinská 42 (I.P. Pavlova) 

Praha 2

Ahoj, jmenuji se Ondřej Lenc. Jsem certifikovaný profesionální masér, který se věnuje poskytování pocitu odpočinku a relaxace. Miluji a respektuji tuto krásnou profesi, ve které mohu pomáhat lidem k lepšímu zítřku. Sámotnému se mi líbí úsměv na tváři lidí z již více než 5 let v Praze s osobní vášní pro zdraví a pohodu. Jsem oddaný dlouhodobému zdraví svých zákazníků i jejich krátkodobé úlevě

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: