top of page

Our Services and Procedures

Welcome to our diverse range of therapies and treatments designed to help you find balance between body, mind and soul. Our specialized therapeutic services will provide you with calm, relaxation and revitalization to make you feel better not only in the moment of treatment, but throughout your life.

Our Offerings:

Relaxation Massage: Relaxation with deep action. Our massages are done professionally and with love for the client. We use natural oils and essences to strengthen not only the body but also the soul.

Therapeutic Massages: Our experienced therapists focus on addressing the root causes of your problems and helping you achieve lasting improvement.

Sauna, Steam and Hot Tub: Deepening relaxation and cleansing the body. Our saunas and whirlpools allow you to experience deep relaxation and refreshment.

Wellness Treatments: From refreshing facials to revitalizing therapies to make you feel beautiful inside and out.

Gym: Our expert staff will help you achieve your fitness goals.

Manicure and Pedicure: Beautify your hands and feet with our professional manicurists and pedicurists. Each treatment is designed to leave you looking and feeling amazing.

Advice and Healthy Lifestyle: Our experts provide valuable advice on healthy lifestyle, relationships and diet.

Naše služby/Our Services

 • Relax and unwind with a cup of tea in our cozy tea room.


  1 hod

  500 Czech korunas
 • Recharge your body and mind with the soothing touch of oil massage.


  50 min

  1,040 Czech korunas
 • Rejuvenate your body and mind with our Oil Massage


  1 hod 20 min

  1,550 Czech korunas
 • Revitalize your senses with our Oil Head Massage and Shower experience


  30 min

  1,000 Czech korunas
 • Authentic Thai massage - Relax in comfort. Massage is dry. BYO comfy c...


  50 min

  1,350 Czech korunas
 • Relax, Restore, Rejuvenate with Thai Massage


  1 hod 20 min

  1,900 Czech korunas
 • Indulge in the blissful scents of Thailand with our Aroma Oil Massage.


  50 min

  2,000 Czech korunas
 • Experience the ultimate relaxation with our Thai oil massage.


  1 hod 20 min

  3,000 Czech korunas
 • Experience the royal treatment with our signature massage.


  50 min

  2,200 Czech korunas
 • Indulge in the therapeutic luxury of Royal Thai Herbal Massage


  1 hod 20 min

  3,200 Czech korunas
Online Rezervace: Bookings
 1. Navštivte naše spa centrum pro masáže Praha a objevte široký výběr relaxačních procedur. Masáže Praha jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají úlevu od každodenního stresu a napětí. Prohlédněte si naši nabídku terapeutických masáží Prah a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zarezervujte si svůj čas na masáže Praha a dopřejte si chvíle klidu a pohody.

 2. Masáže Praha  jsou oblíbenou volbou nejen pro místní obyvatele, ale i pro turisty hledající relaxaci během své návštěvy města. Přijďte k nám na masáže Praha a uvolněte se od každodenních starostí a tlaku. Náš tým masérů v Praze je vysoce kvalifikovaný a má dlouholeté zkušenosti v poskytování špičkových masážních procedur.

 3. Užijte si příjemnou atmosféru naší masážní místnosti v centru Prahy a nechte se hýčkat našimi profesionály. Zkuste naše masáže Praha a budete se cítit osvěženi, relaxováni a plní nové energie.

 4. Nabízíme také speciální balíčky na masáže Praha, které kombinují různé druhy masáží pro maximální relaxaci a prospěch pro vaše tělo a mysl. V našem spa centru na masáže Praha můžete také využít bonusové programy a věrnostní slevy na naše služby, abyste mohli pravidelně užívat přínosů masáže Praha.

 5. Přijďte navštívit naše místo masáže Praha a objevte, jaké jsou možnosti relaxace a regenerace pro vaše tělo a duši. Rezervujte si své masáže Praha ještě dnes a začněte cestu k lepšímu zdraví a pohodě.

 6. Masáže Praha jsou skvělým způsobem, jak najít úlevu od stresu a napětí. Navštivte naše spa centrum masáže Praha a objevte široký výběr relaxačních procedur. Máme pro vás připravené terapeutické masáže, které vám pomohou dosáhnout celkového uvolnění a harmonie těla i mysli. Rezervujte si svou masáž ještě dnes a dopřejte si chvíle klidu a pohody.

bottom of page