top of page

Naše služby/Our Services

 • Experience the Art of Healing with Ondra's Unique Touch.


  1 hr

  1 800 českých korun
 • Relieve, Restore, Rejuvenate with Our Deep Therapy.


  1 hr 15 min

  2 000 českých korun
 • Relax, Restore, Rejuvenate with Thai Massage


  1 hr 20 min

  1 900 českých korun
 • Indulge in the therapeutic luxury of Royal Thai Herbal Massage


  1 hr 20 min

  3 200 českých korun
 • Relax and rejuvenate with our soothing Relaxační masáž for ultimate mi...


  1 hr

  900 českých korun
 • Rejuvenate in Just 30 Minutes – Quick Relief for a Busy Life, Omlazení...


  30 min

  600 českých korun
Online Rezervace: Bookings
 1. Navštivte naše spa centrum pro masáže Praha a objevte široký výběr relaxačních procedur. Masáže Praha jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají úlevu od každodenního stresu a napětí. Prohlédněte si naši nabídku terapeutických masáží Prah a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zarezervujte si svůj čas na masáže Praha a dopřejte si chvíle klidu a pohody.

 2. Masáže Praha  jsou oblíbenou volbou nejen pro místní obyvatele, ale i pro turisty hledající relaxaci během své návštěvy města. Přijďte k nám na masáže Praha a uvolněte se od každodenních starostí a tlaku. Náš tým masérů v Praze je vysoce kvalifikovaný a má dlouholeté zkušenosti v poskytování špičkových masážních procedur.

 3. Užijte si příjemnou atmosféru naší masážní místnosti v centru Prahy a nechte se hýčkat našimi profesionály. Zkuste naše masáže Praha a budete se cítit osvěženi, relaxováni a plní nové energie.

 4. Nabízíme také speciální balíčky na masáže Praha, které kombinují různé druhy masáží pro maximální relaxaci a prospěch pro vaše tělo a mysl. V našem spa centru na masáže Praha můžete také využít bonusové programy a věrnostní slevy na naše služby, abyste mohli pravidelně užívat přínosů masáže Praha.

 5. Přijďte navštívit naše místo masáže Praha a objevte, jaké jsou možnosti relaxace a regenerace pro vaše tělo a duši. Rezervujte si své masáže Praha ještě dnes a začněte cestu k lepšímu zdraví a pohodě.

 6. Masáže Praha jsou skvělým způsobem, jak najít úlevu od stresu a napětí. Navštivte naše spa centrum masáže Praha a objevte široký výběr relaxačních procedur. Máme pro vás připravené terapeutické masáže, které vám pomohou dosáhnout celkového uvolnění a harmonie těla i mysli. Rezervujte si svou masáž ještě dnes a dopřejte si chvíle klidu a pohody.

bottom of page