top of page

HYDROMASÁŽ

Blahodárné účinky teplé vody a masáží užívali už starověcí Římané. Tuto souhru moderní doba povýšila, a tak vznikla hydromasáž.


Hydromasáž, nebo-li masáž vodou je vyhledávanou wellness procedurou. Ideální pro ty, kteří cítí stud a nechtějí se oddávat dotykům maséra. Stačí se usadit do speciální hydromasážní vany, v níž jsou umístěny trysky, z nichž proudí voda.


Díky propracovanému systému se vám promasíruje celé tělo. Trysky lze různě směrovat i regulovat jejich proud, což zvyšuje komfort i účinek. Uvolnění svalů i psychiky pak podporuje také teplá voda.


Hydromasáž je skvělou metodou pro uvolnění psychiky i zmožených svalů. Ale používá se také v rámci rehabilitace, například po úrazech. Má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, protože teplá voda rozšiřuje cévy. Dále prokrvuje svaly, které se rychleji regenerují. Hydromasáž vyplavuje z těla toxické látky a podporuje dobrou činnost lymfatického systému.


Hydromasáž je vhodná pro každého, kdo se rád uvolní, zrelaxuje, dává přednost intimnímu prostředí a chce zapomenout na všechny starosti. Vychutnejte si zurčení vody, jemné masírování a vůni éterických olejů.


Chcete si dopřát dokonalé uvolnění? Rádi byste prožili chvíle ve dvou? Nechte se pozvat na soukromou terapii do našeho studia. Jednotlivci či dvojice si mohou zarezervovat soukromou hydromasážní vanu jen pro sebe.


K ještě většímu pohodlí vám můžeme nabídnout i nealkoholické nápoje, džusy či ovoce. Jako bonus nabízíme i možnost využití finské sauny ve vyhrazeném čase hydromasážní lázně. Zcela soukromá hodina a patnáct minut vás vyjde na pouhých 1800Kč.


Zlákala vás naše speciální nabídka? Objednat se a zarezerovat termín můžete hned:Užijte si báječný odpočinek.
12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page