top of page

KŘIŠŤÁLOVÝ ČAJOVÝ POHÁR


KŘIŠŤÁLOVÝ ČAJOVÝ POHÁR

Je krásný, tajemný a ještě v sobě skrývá blahodárnou sílu. Takový je křišťál. Čaj v něm připravený se stane lahodným nápojem, na kterém si jistě pochutnáte.


Přestože patří mezi nejčastější minerály, nepřestane nás uchvacovat svou podobou i svými účinky. Krásně se v něm zrcadlí světlo a dokáže nás nabít čistou energií, dodává sílu i vitalitu. Má univerzální využití, protože si poradí se širokým spektrem neduhů, které nás trápí. Harmonizuje tělo, tiší bolesti, posiluje imunitu a vyrovnává energii.


Křišťál navozuje dobrý spánek, zlepšuje náladu i stav kůže. Zastavuje krvácení, dokáže čistit energii, ulevuje od bolestí hlavy, migrény či nevolnosti. Zlepšuje funkci štítné žlázy, posiluje srdce, plíce a zlepšuje trávení. Budeme-li ho mít blízko u sebe, zlepší se nám koncentrace, budeme mít lepší náladu a celkově duchovně porosteme. Pomáhá také se zbavit závislosti či žárlivosti.


Jak krásné a chutné je pak popíjení oblíbeného čaje z křišťálového poháru. Je nejen nádherným designovým prvkem, ale nese v sobě sílu křišťálu a všechny jeho blahodárné účinky. Nápoji dodává svou energii a dokáže je harmonizovat. Je velmi vhodný pro přípravu černého či zeleného jasmínového čaje, pueru, oolongu apod.


Dopřejte ho jako dárek svým blízkým. V naší nabídce najdete hned ve dvou variantách. Čistý ručně čištěný křišťálový pohár:


nebo


přírodní růžový křemen ametyst bílý křišťálový pohár:


Věřte, že oba vás uchvátí.29 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page