top of page

VALENTÝN OSLAVTE PÁROVOU MASÁŽÍJak nejlépe oslavit svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou? Co třeba společnou masáží? Vyzkoušejte novinku v naší nabídce - masáží v páru. Přenese vás do nebeských výšin.


Málokdy si na sebe najdeme čas, který skutečně a plnohodnotně strávíme společně se svými blízkými. I když jsme spolu, tak býváme každý sám. Často se s partnerem nesejdeme ani u večeře, mnohdy se každý zavřeme do jiné místnosti, ke svému počítači a ten druhý jako by byl vzduch. Jeho lásku bereme jako samozřejmost. Změňme to alespoň na Valentýna. Kdy jindy se na sebe napojit a uvědomit si, co k druhému cítíme?


Nebeské zážitky

Intimní prostředí, dokonale vyhřátá místnost, ruce našich masérů či masérek a hlavně milovaný partner po boku. Zcela diskrétní, uvolňující a romantická, taková je párová masáž při svíčkách a vůni aroma lampy. Nabízí vám úžasnou příležitost, jak si vyznat lásku a prohloubit důvěru.


Co vám dává? Dá vám společný čas, protože probíhá v jedné místnosti a ve stejnou dobu. Je na vás, zda si zvolíte stejný typ masáže či každý podle svých preferencí. Jeden může upřednostňovat relaxační olejovou, druhý má možná raději tradiční thajskou. Jediná podmínka je, aby trvaly stejně dlouho.


Na míru

Vše se odvíjí od vašich potřeb. Vše je vám „ušito“ na míru. Vyberte si z naší nabídky. Bude to snad dokonalá, přímo Královská masáž? Je to unikátní propojení hned několika technik. Je plná bylinek, jemné péče, prohřátí. Tradiční thajská masáž se snoubí s akupresurou, jemnými pohyby maséra, aroma olejem, který vám dodá sílu a regeneraci. Tato masáž výrazně snižuje stres, kterého všichni zažíváme velmi mnoho. Po ní se vám bude nádherně usínat.


Famózní uvolnění vám zajistí výjimečně uvolňující Masáž kokosovým olejem v bio kvalitě. Vašemu tělu navíc dodá maximum životodárných a výživných prvků. Pokožku hluboce prohřeje, zvlhčí a nádherně provoní.


Hlubokou relaxaci prožijete při Masáži lávovými kameny. Však horké kameny ohřívané ohněm používali už domorodí Američané k úlevě při bolestech svalů. A fungovalo to. Teplo hladkých kamenů vede k hluboké relaxaci a prohřátí, uvolňuje napětí a díky tomu může masér pracovat hlouběji. Tato masáž čistí od toxinů a vaše pokožka získá svěžest. Ulevuje od stresu a úzkostí, prokrvuje a navozuje lepší spánek. Za ni vám poděkují i vaše klouby.


Absolutní TOP zážitky vám poskytne Čtyřruční masáž. Při ní se budete cítit skutečně královsky. Nechte se unášet synchronizovanou čtyřřukou masáží, při které jsou na sebe maséři natolik napojeni, že pracují velmi harmonicky.


Po masáži se můžete přesunout do naší relaxační místnosti a prožít další chvíle pouze ve dvou. K tomu popíjet zelený čaj a užívat si radost z přítomnosti toho druhého.8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page