top of page

KLIDNÉ ZKUŽENOSTI V PURE SPA OD MASAZ4YOU

Užijte si nezapomenutelný zážitek klidu a pohody v našem Pure Spa od Masaz4you. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum terapií, včetně thajských masáží, relaxačních masáží a mnoho dalšího. Kromě toho vám přinášíme možnost zrelaxovat a opečovat tělo v našich moderních zařízeních, jako je sauna, posilovna a vířivka.

Zážitky klidu v Masaz4you jsou pro nás prioritou.

 Proto vám nabízíme také speciální rituály, jako je Japonská ofuro koupel, osvěžující Shirodhara, revitalizující peelingy a péči o ruce a nohy v podobě manikúry a pedikúry. Nechte se unášet relaxační atmosférou a uvolněním v solné místnosti, která doplní váš celkový zážitek. S masaz4you zkušeností můžete objevit cestu k vnitřnímu klidu a harmonii a opečovat tělo a mysl v našem oáze klidu.

MASÁŽE

Propojujeme starodávné moudrosti s moderním přístupem, pro nezapomenutelný zážitek. Masáže jsou prováděny s láskou a péčí. Zkušení terapeuti pomáhají zapomenout na stres a napětí. Skrze hladivé pohyby a tlak na tělo dosahujeme uvolnění svalů i mysli. Nabízíme různé typy masáží přizpůsobených potřebám. Dejte tělu a mysli zasloužený oddych. Naše klidné prostředí nabízí kvalitní péči.

Relaxing Massage Therapy
Interior of our sauna at Masaz4you, featuring a wooden basket and hot stones, creating a serene and rejuvenating atmosphere for our guests

SAUNA

Naše wellness sauna je koutkem pohody a relaxace. Ponořte se do tepla, které uvolní svaly a zbaví stresu. Krevní oběh se zlepší, pokožka získá lesk a dýchací cesty budou svobodnější. Vybírejte mezi suchou saunou a osvěžující parou. Zažijte jedinečný únik, který tělo i mysl ocení.

VÍŘIVKA

Naše vířivka je bránou k okamžitému uvolnění a osvěžení. Teplá voda a jemný vír působí na vaše tělo a mysl jako léčivý balzám. Ponořte se do této oázy klidu a nechte se unášet relaxačními vlnami. Vířivka zklidňuje svaly, podporuje cirkulaci krve a napomáhá redukovat stres. Připravte se na prožitek, který vás obnoví a oživí.

Our relaxing hot tub, providing the perfect spot for unwinding and soothing hydrotherapy at Masaz4you.
Our well-equipped gym at Masaz4you, offering a variety of fitness options to keep you in shape and energized.

GYM

Naše posilovna nabízí ideální prostředí pro posílení vašeho těla a mysli. Vytvořte si cestu k lepšímu zdraví a kondici pomocí kvalitního vybavení a odborného dohledu. Upevňujte sílu, vytrvalost a pohyblivost při tréninku, který je přizpůsoben vašim potřebám. Naše posilovna vám poskytne podporu a inspiraci na cestě k aktivnímu životnímu stylu.

OFURO KOUPEL

Ofuro koupel je autentickým japonským způsobem relaxace, který spojuje tradici a pohodu. Vstupte do této teplé koupele a nechte se unášet do světa klidu a uvolnění. Teplá voda a tichá atmosféra vám pomohou zklidnit mysl a uvolnit svaly. Ofuro koupel je pro vás momentem odpočinku, kdy se můžete ponořit do tradičního japonského rituálu a prožít jedinečný relaxační zážitek.

The luxurious Ofuro bath at Masaz4you, providing a relaxing and rejuvenating soaking experience.
bottom of page