NÁŠ KONCEPT

Jedinečný zážitek

Veganský masážní salon

Ve společnosti Masaz4you si ceníme čistoty. Věříme, že se čistota neomezuje pouze na povrch, ale je také velmi důležitá uvnitř. Změna stravy je zásadní, pokud chceme chránit své zdraví a předcházet nemocem. A tak se společnost Masaz4you upgradovala, aby zahrnovala přírodní čisté veganské produkty, oleje a prostředí, které respektuje všechny bytosti. Chápeme, že naše služba vyžaduje neustálé zlepšování, proto jsme se nechali inspirovat, abychom se změnili - nejen mít čistý salon, ale také čisté tělo a mysl.

Lidé chtějí lepší mobilní telefon, lepší dům, lepší auto, ale kdo z nás vylepšil naše tělo a mysl?

Inspiruje nás východní filozofie čistoty - nejen těla, ale i salónu/fyzického umístění, ale i ducha a mysli, která vede k růstu. Náš tým je inspirován sloganem ,,Jsi to, co jíš´´, praktikující čistou rostlinou stravu.

Chtěli jsme se stát profesionálnějšími, takže jsme přestali pít alkohol a jíst maso. Pokud chceme být respektováni, musíme nejdříve respektovat ostatní. Pokud chceme vědět, jak si vážit druhých, musíme si nejprve vážit sami sebe. To začíná s čistou rostlinou stravou. Od té doby co jsme si to uvědomili, jsou naše dny smysluplnější.

Každý masér vyzařuje energii. Měli bychom přemýšlet o tom, jakou energii chceme vyzařovat pro naše klienty, kolegy, přátele a rodinu. Jsme rádi, že poskytujeme čisté a srdečné služby, které chrání nejen naše klienty, ale i nás samotných. Důležitá je harmonie nebo rovnováha mezi tím, čím procházíme, a kým ve skutečnosti jsme. Proto naše služby poskytují harmonii všem stejně.

Jsme otevřeni všem, kteří chtějí opustit své utrpení, změnit život a být ochotni provést změny. Vážíme si čistoty - jak v přístupu k poskytování služeb pro naše klienty, tak v prostoru, do kterého jste se rozhodli přijít.

Jsme otevřeni změnám, proto přistupujeme ke každé osobě individuálně. Vaše zpětná vazba nás vede k neustálému zlepšování, díky kterému jsme inspirování k tomu, abychom se sami změnili a poskytovali našim stálým návštěvníkům lepší služby.

Jste inspirování? Co přesně vás inspirovalo? Prosím, podělte se s námi.

Relaxační masáž Praha, olejová masáž Praha, Thajské masáže Praha 2