NÁŠ KONCEPT

Jedinečný zážitek

image-gratuite-libre-de-droit-creative-commoons-CCo-251.png

Ve společnosti Masaz4you si ceníme čistoty. Věříme, že se čistota neomezuje pouze na povrch, ale je také velmi důležitá uvnitř. Změna stravy je zásadní, pokud chceme chránit své zdraví a předcházet nemocem. A tak se společnost Masaz4you upgradovala, aby zahrnovala přírodní čisté veganské produkty, oleje a prostředí, které respektuje všechny bytosti. Chápeme, že naše služba vyžaduje neustálé zlepšování, proto jsme se nechali inspirovat, abychom se změnili - nejen mít čistý salon, ale také čisté tělo a mysl.

Lidé chtějí lepší mobilní telefon, lepší dům, lepší auto, ale kdo z nás vylepšil naše tělo a mysl?

Inspiruje nás východní filozofie čistoty - nejen těla, ale i salónu/fyzického umístění, ale i ducha a mysli, která vede k růstu. Náš tým je inspirován sloganem ,,Jsi to, co jíš´´, praktikující čistou rostlinou stravu.

Chtěli jsme se stát profesionálnějšími, takže jsme přestali pít alkohol a jíst maso. Pokud chceme být respektováni, musíme nejdříve respektovat ostatní. Pokud chceme vědět, jak si vážit druhých, musíme, musíme si nejprve vážit sami sebe. To začíná s čistou rostlinou stravou. Od té doby co jsme si to uvědomili, jsou naše dny smysluplnější.

Každý masér vyzařuje energii. Měli bychom přemýšlet o tom, jakou energii chceme vyzařovat pro naše klienty, kolegy, přátele a rodinu. Jsme rádi, že poskytujeme čisté a srdečné služby, které chrání nejen naše klienty, ale i nás samotných. Důležitá je harmonie nebo rovnováha mezi tím, čím procházíme, a kým ve skutečnosti jsme. Proto naše služby poskytují harmonii všem stejně.

Jsme otevřeni všem, kteří chtějí opustit své utrpení, změnit život a být ochotni provést změny. Vážíme si čistoty - jak v přístupu k poskytování služeb pro naše klienty, tak v prostoru, do kterého jste se rozhodli přijít.

Jsme otevřeni změnám, proto přistupujeme ke každé osobě individuálně. Vaše zpětná vazba nás vede k neustálému zlepšování, díky kterému jsme inspirování k tomu, abychom se sami změnili a poskytovali našim stálým návštěvníkům lepší služby.

Jste inspirování? Co přesně vás inspirovalo? Prosím, podělte se s námi.

Relaxační masáž Praha, olejová masáž Praha, Thajské masáže Praha 2