top of page

ZPĚTNÁ VAZBA KLIENTŮ

Spokojený klient Jiří Kacovský

Dnes jsem absolvoval masáž, kterou jsem v tomto salonu vyhrál v soutěži. Jednalo se cca o půlhodinovou masáž zaměřenou zejména na záda a byl jsem mile překvapen a spokojen. Mohu tedy všem doporučit, ať také nějakou masáž vyzkouší.

Jiří Kacovský, Údržbář, Praha 2

Spokojený zákazník masáží

Skvělé masáže, příjemný personál a komorní atmosféra s relaxační hudbou, která mě vždy uklidní. Navštěvuji tento masážní salon více jak 2 roky a stále se vracím. Moc doporučuji!!!

Soňa Mrázková, Projektový manažer, Praha 2

Klientka byla s babičkou na masáži u nás v salonu a byli velmi spokojené

Dnešní masáž byla opravdu úžasná. Mamka i babička si to také užili. Chtěli by jsme poděkovat Ondrovi, Masaz4you a slečnám masérkám, že se o nás tak hezky starali. Hodinovou masáž jsme si užili a musím říct , že se určitě stavím znovu. Ještě jednou velké DÍKY

Iva Jakubcová, Servírka, Praha 2

Klienkta zažila příjemné prostředí u nás  v salonu při masáži. Ocenila vstřícný, milý personál

Moc příjemné prostředí - vše útulné, čisté a voňavé. Velice šikovné a milé masérky, vstřícný pan majitel, velký výběr masáží a procedur. Velmi doporučuji Masaz4You každému!

Kateřina Volná Ticháčková, Úředník, Praha 2

Zpětná vazba klientů: Testimonials

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Tato stránka je věnována sdílení zpětné vazby a zážitků našich klientů. Naše úsilí je zaměřeno na to, abychom vám poskytovali nejlepší možný zážitek ve světě relaxace a pohody. Zde najdete autentické hodnocení a názory našich klientů, kteří se podělili o své dojmy a zkušenosti.

 

Vaše zpětná vazba nám pomáhá neustále se zlepšovat a poskytovat kvalitní služby, které odpovídají vašim potřebám. Jsme hrdí na to, že můžeme s vámi sdílet pozitivní ohlasy a důkazy o tom, jak jsme přispěli k vaší pohodě a relaxaci. Vaše slova nás inspirují a motivují k dalšímu rozvíjení naší nabídky, abychom vám mohli nadále poskytovat jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

bottom of page